تبلیغات
شبکه ی لیان - مطالب تیر 1394

شبکه ی لیان

اعتقادی، فرهنگی، مذهبی، دشمن شناسی و سایبری


دعوت مراجع و علما از مردم برای حماسه آفرینی در روز جهانی قدس

استان‌ها > قم - در آستانه روز جهانی قدس، مراجع تقلید و علما از مردم خواستند با حضور باشکوه و گسترده خود در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و کشور های اسلامی اعلام کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قم، به نقل از وب سایت قم نا، با نزدیک شدن به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان کشور های اسلامی آماده برگزاری گسترده راهپیمایی روز قدس می شوند ، جمهوری اسلامی ایران نیز که امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران پایه گذار این سنت حسنه است خود را آماده برگزاری این رویداد مهم در شرایط حساس منطقه می کند.

امسال اهمیت روز قدس با توجه به شرایط منطقه و حملات رژیم آل سعود علیه مردم یمن جلوه ای خاص خواهد داشت ،مراجع تقلید و علما در آستانه روز جهانی قدس از مردم خواستند با حضور باشکوه و گسترده خود در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و کشورهای اسلامی اعلام کنند.


ادامه مطلب

آنچه تمام بشریت به آن چشم دوخته و در آرزوی تحقق آن بسر می‌برند، ره‌آورد دوران ظهور و حکومت مصلح جهانی است، و امتیاز مهمّ تشیع از دیگران این است که این ره‌آورد را به صورت مشخص و دقیق بیان نموده تا بشریت برای تحقق و فرارسیدن چنین دورانی بیشتر تلاش کند، این دستاوردها به صورت گسترده و دقیق در کلمات ائمه(ع) بیان شده است، آنچه در این جا مطرح می‌شود، بیان امیرمؤمنان(ع) در نهج البلاغه در این زمینه است: 


ادامه مطلب

عکس هایی با موضوع ماهواره. خودتان قضاوت کنید:

برای دیدن عکس ها در اندازه اصلی بر روی آن ها کلیک کنید.

http://rozup.ir/up/313135/1393/10/29/aks/dajjal%20vareh%20(2).jpgمنتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.
این کلیپی است که در آن از ترویج بی بند وباری و عدم توجه صدا وسیما سخن گفته شده است. مواظب باشید جنگ نرم وارد خانه هایتان نشود. این فیلم صرفا جهت اطلاع رسانی است و شبکه ی لیان هیچ مسئولیتی نسبت به اشخاص و محتوای گفته شده در آن ندارد.

[http://www.aparat.com/v/dg6ym]دانلود مستقیم این کلیپ از آپارات.

منتظر نظرات شما هستیم.خودتان قضاوت کنید:

منتظر نظرات شما هستیم.


حجاب شعار شهداست...دیگر عکس ها را در اینجا ببینید.