تبلیغات
شبکه ی لیان - مطالب خرداد 1394

شبکه ی لیان

اعتقادی، فرهنگی، مذهبی، دشمن شناسی و سایبری
وضعیّت پوشش زنان درآخرالزّمان
روایت شده است که از صنف آتش هستند و بعد از در آتش افتادن، هرگز دیده نمی شوند؛ زنانی که پوشیده و برهنه هستند( لباس های بدن نما می پوشند) و با ناز و عشوه راه می روند و سر هایشان مثل کوهان شتر است( موهای خود را بدین گونه جمع کرده اند) اینان وارد بهشت نمی شودند و حتی بوی بهشت را هم استشمام نمی کنند در حالی که بوی بهشت از پانصد سال راه به مشام می رسد.کنز العمال –ج16-ص383
پیامبر(ص)می فرمایند: " در آخر امت من، مردانی پیدا می شوند که زنان شان در عین لباس پوشیدن لخت وعور هستند و بر سرشان چیزی همانند کوهان اشتران لاغر است، آنها عطر بهشت را نمی شنوند، آنها را لعنت کنید که آنها از رحمت خدا به دور هستند".


ادامه مطلببه گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، حضرت آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نمازجمعه  پانزدهم خرداد ماه بوشهر اظهار داشتند: این انقلاب با مدیریت و رهبری حضرت امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و با درایت و بصیرت ایشان از دسیسه‌ها و توطئه‌های مختلف عبور کرد و امروز نیز با رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در اوج عزت و اقتدار است.

 

ایشان بر لزوم تبیین و تشریح اندیشه‌ها و آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) تاکید کردند و اظهار داشتند: ساده‌زیستی یک از مهمترین توصیه‌های حضرت امام خمینی(ره) بود و همواره با کاخ‌نشینی و تجمل‌گرایی مخالف بودند.

 298139318

امام جمعه بوشهر همچنین به تاکیدات حضرت امام خمینی(ره) بر لزوم تلاش همه مسئولان برای خدمت به مردم اشاره کردند و افزود: مردم ولی‌نعمت مسئولان هستند و باید از همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم استفاده شود.

 


ادامه مطلب

[تصویر: The%20Arrivals.jpg]

می خواهیم شما را به دیدن یکی از مهمترین، قویترین و تأثیرگذارترین مستندهای روی اینترنت دعوت کنیم. این سریال مختص گروه خاصی از انسانها با نژاد و یا دین خاصی نیست بلکه همه انسان های آزادی خواه بایستی این سریال را تماشا کنند.

مستند سریالی "ظهور"، مستندی است قوی راجع به فراماسونری و حکومت جهانی شیطانی آنها که توسط مسلمانان اروپا ساخته شده است.

- چرا مسائل جهان امروز، به صورت کنونی است؟

- چه کسانی جهان را کنترل می کنند؟

- چرا این همه خشونت و کشتار در اطراف جهان وجود دارد؟

- چه ارتباطی بین فرعون امروزی و "نظم نوین جهانی" وجود دارد؟

- چه وجه اشتراکی بین جورج بوش، اباما و ملکه انگلیس وجود دارد؟

- چرا شیطان پرستی امروز توسط سران کشورهای استعمارگر و صهیونیست پشتیبانی می شود؟ 


ادامه مطلب

[]


  • کل صفحات: 3  
  • 1
  • 2
  • 3
  •