اعتقادی، فرهنگی، مذهبی، دشمن شناسی و سایبری

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

صفحات جانبی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگAdmin Logo
themebox Logo
Share


سلام

شاید براتون عجیب باشه، اما افرادی که این کار رو انجام میدن برای خودشون دلیل دارند. منظورم پوشاندن دوربین جلوی گوشیه. تا حالا دیگه اکثر گوشی هایی که مردم می خرن دوربین جلو داره. افرادی که این گوشی ها رو میخرن، نمیدونن که تو چه دامی دارن می افتند. البته این دام تنها درباره دوربین نیست بلکه این گوشی های هوشمند دام خود را در همه زمینه ها گشترده اند، که دوربین جلو واضح ترین و ابتدایی ترین آن هاست.

مشکل از آن جایی شروع شد که به بهانه تماس تصویری، شرکت های سازنده بر روی گوشی های خود دوربین دوم نصب کردند. این کار هرچند برای بعضی افراد جالب بود اما مشکلاتی از قبیل از بین بردن حریم شخصی افراد را به وجود آورد.

تا به حال به این فکر کرده اید که :"ممکن است این دوربین جلو به جز مواقعی که خودتان از آن استفاده می کنید، از شما عکس و فیلم بگیرد؟".


تا به حال به این فکر کرده اید که :"ممکن است این برنامه ای که نصب می کنید، اطلاعات شخصی شما همچون مخاطبانتان، عکس هایتان، فیلم هایتان و متن هایتان را بدزدد؟".

بهتر است بدانید که چرا دشمن ما را در همه ابعاد تحریم کرده است، به جز این بعد یعنی گوشی های هوشمند. چون آن ها می دانند چطور از ما اطلاعات بگیرند. ممکن است فکر کنید که شما شخص مهمی نیستید واطلاعاتی ندارید که از دست بدهید، اما این یک اشتباه بزرگ است. همه مردم می توانند برای دشمن مفید باشند. اما وقتی نگذاریم از ما اطلاعات بگیرند(با پوشاندن دوربین جلو) دیگر نمی توانند به اهداف شوم خود برسند. در این صفحه و در این سری مطالب به بررسی نمونه هایی از این دزدی اطلاعات می پردازیم. هم چنین به شما توضیح خواهیم داد که چرا باید دوربین جلو را پوشاند و یا چرا باید در گوشی هوشمندی که به اینترنت متصل می شود، اطلاعات شخصی خود را نگه داری نکنیم.


ادامه دارد...

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic